Fraser Farm

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Fraser Farm

Příspěvek pro Jared D. Padalecki za Thu Jan 11, 2018 5:09 pm

Jared D. Padalecki

Poèet pøíspìvkù : 11

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Fraser Farm

Příspěvek pro Jamie Fraser za Thu Jan 11, 2018 5:20 pm

Tak jako každý den jsem od brzkého rána na nohou. Vstávám vždy před šestou hodinou a s kafem v ruce se rovnou vydávám do stájí. Musím zkontrolovat své drahoušky. Kafe si položím na okenní parapet, avšak než to udělám trochu z něj upiji. Každý dobrý farmář ví že první jí zvířata pak až on. Tohle mě naučíl táta tak se tím řídím. Přes mikinu si hodím ještě vestu protože takhle brzy ráno je ještě chladněji a jdu nakrmit všechny koně a ostatní zvířata. Každému naliji čistou vodu a nasypu oves. Mrknu ještě na králíky a pak se konečně jdu nasnídat. Káva mi mezitím vystydla ale to nevadí vezmu si k ní dva pořádné krajíce chleba s pomazánkou abych měl sílu na celé dopoledne. Přece jen málokdy odpočívám tak tu energii potřebuji. Dnes mám domluvených pár instruktážních jízd. Moc rád to nemám protože lidé s koňmi neumí a oni jsou z nich vystresovaní a když jsou vystresovaní koně já taky. Před devátou hodinou je vyženu na pastvinu. Jen dva koně mi nervozně podupávají v menší ohradě u domu. Čekají na vyjížďku. Mrknu na hodinky na zápěstí. Mám ještě pár minut takže si stihnu snad dopít to kafe než mi příjde slečna na jízdy.
Jamie Fraser

Poèet pøíspìvkù : 23

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jamie Fraser za Thu Jan 11, 2018 5:21 pm

Jamie Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kira Padalecki za Thu Jan 11, 2018 5:33 pm

Když jsem tak byla doma s bráškou, vymýšleli jsme, čím bych se mohla zabavit. Jsem až moc temperamentní. Zase na druhou stranu, nejsem jako ostatní holky, co se zajímají jen o to, jaký budou mít účes, či jakou rtěnku si dají. Já si dávám rtěnku tak jednou za rok, když mě brácha donutí jít na ples. Jinak se držím přirozenosti. Jediné, co si dávám je řasenka, která zvýrazní mé už tak velké oči. Oči jsou u mě dominantou, jak mi jednou řekl můj přítel. Také mám dlouhé zrzavé vlasy, které nosím zásadně rozpuštěné. Jen teď vím, že si budu muset udělat copánek. Ale to si udělám na místě. Nakonec jsme totiž s Jaredem vybrali jízdu na koni. Další věc, kterou jsem chtěla strašně dlouho zkusit. Jelikož je ještě venku docela zima, tak se teple obleču. Jsem maličko nervózní. Co když mi to nepůjde? Co když nějak vystraším koně? To bych strašně nerada. Zvířata miluji. Nechám se od Jareda zavést a vystoupím nedaleko, abych zbytek došla sama. Už z dálky vidím svého instruktora a překvapí mě, že to není žádný starý chlap. Dobrý den..Kira Padalecki..Mám domluvenou hodinu na devátou.. Řeknu mu s úsměvem. Velice si dávám záležet na tom, abych chodila na čas..takže může být tak pět minut před devátou. Klidně si to kafe dopijte.. Vyhrknu hned rozpačitě. Kdybych přišla trochu později, aspoň by si ho v klidu vypil.

Kira Padalecki

Poèet pøíspìvkù : 22

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jamie Fraser za Thu Jan 11, 2018 5:58 pm

Vlastně jsem si ani nestihnu dopít a už u mě stojí drobná dívčina. Nevypadá jako typická měšťačka což mě potěší. Takových už mám až po krk. Chtějí se naučit jezdit a vubec si neuvědomují že i kůň má duši.Podám jí ruku. James Fraser...ale myslím že si můžeme tykat ne? Doufám že zas tak staře nevypadám takže hned nabídku tykání. Alespoň ty jízdy nebudou tak formální. Jedním dlouhým lokem dopiji kafe a hrníček odložím na ohradu. Však já si ho pak uklidím. Takže...předpokládám že jste uplná začátečnice? Přelezu ohradu a ukážu na jednoho z koní. Tohle je Dantos...a tohle ukážu na koně černého jako uhel je Donas v gaelštině to znamená démon ale neboj..ten je můj. Pobídku ji ať přeleze ohradu a jde za mnou. Musí se s těmi divochy seznámit než na Dantose sedne. Oba jsem než přišla osedlal ať se nemusíme zdržovat.
Jamie Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kira Padalecki za Thu Jan 11, 2018 6:10 pm

Potřesu si s ním rukou.. Jasně, že můžeme. Přikývnu hned s úsměvem. Pro oba to bude tak jednodušší a nebude to tolik formální. Začne se mě vyptávat a tak mu upřímně odpovím. Ano, jsem začátečnice..Snad to nebude problém.. Pousměji se a sleduji ho, jak se obratně dostane přes ohradu. Dívám se na koně, které mi představuje. Se zaujetím poslouchám každé jeho slovo. Má krásný přízvuk. Démon?..takové jméno budí respekt..určitě je temperamentní.. Ale předpokládám, že tady James ho umí zkrotit. Po jeho pobídce přelezu ohradu. Jde vidět, že nejsem žádná křehká holka, co by se toho bála. Právě naopak. Miluji třeba stanování. Co my jsme se s bratrem najezdili na výlety. Vděčím mu za hodně velký kus mého života a za to, že jsem právě tím, kým jsem. Když už stojím u něj, uvědomím si, jak maličká působím. S respektem se podívám na svého koně.. Můžu? Zeptám se Jamese a natáhnu k němu ruku. Blížím se opravdu opatrně. Kdybych postřehla, že se mu to nelíbí, tak skončím. Nakonec ho jemně pohladím. Ruku pak stáhnu a podívám se na Jamese. Jsou vážně krásní.. Pochválím koně..takhle blízko jsem se k nim snad ještě nedostala.
Kira Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jamie Fraser za Thu Jan 11, 2018 6:31 pm

Sleduji jak se přehoupne přes ohradu. Je mrštná a to je super alespoň nebude na koni jako dřevo. Spokojeně se usměji když se začne blížit k Dantosovi. Jde na to pěkně pomalu tak jak to má být. Když už si jej pohladí nevidím důvod proč otálet. Tak a můžeme na to ? Povytáhnu obočí a udělám jí z rukou stoličku abych jí pomohl do sedla. Není to až taková sranda jako to vypadá. Když už sedí tak jí dám nohy do třmenů, do rukou jí podám uzdu. Sám si vylezu na Donase. Ze sedla jí vysvětlím jak má koně řídit. Lepší je hned si to zkusit než vše dlouze vysvětlovat. Takže se pomalu rozjedu a její kůň mě následuje. Uděláme si krátkou vyjížďku po okolí. BUdu ti říkat co máš dělat takže se neboj že bych tě v tom nechal. Usměji se na ni a zamířím k loukám u lesa. Dáme si jen takovou pohodovou projížďku na klus a cval příjde příště teď si musí zvyknout na koňské tělo pod sebou. Takže Kiro...studuješ? Zkusím rozjet konverzaci. Máme před sebou hodinu klidné jízdy tak přece nebudeme mlčet.
Jamie Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kira Padalecki za Thu Jan 11, 2018 6:52 pm

Nic nenamítal a tak jsem se koně dotkla. Bylo to příjemné, hned jsem se cítila lépe. Už jen proto, že na mě nereagoval nějak negativně. To je nejdůležitější. Můžeme.. Odhodlaně přikývnu a vložím nohu do jeho rukou. Ještě se chytnu, abych se mohla vyhoupsnout do sedla. Když sedím, oči se mi rozšíří. To je nádhera! Připadám si jako ve snu. Chytnu se uzdy a otočím k němu hlavu. Možná působím maličko prkenně, ale hned se uvolním. Pomáhá mi k tomu jeho uklidňující hlas. Když už je vše připravené, můj kůň se rozjede za tím jeho. Tak jo.. V mém hlase jde slyšet nadšení. Ostatně těšila jsem se na tuhle hodinu. První se dívám jen na koně a přes sebe, až po chvíli, kdy na mě promluví, se odvážím na něj podívat. Studuji jen dálkově..jinak se starám o svojí babičku. Člověk netuší, jak moc je to těžké, dokud si to nezažije. Babičku ovšem miluji a udělala bych pro ní vše. Dost často mi s ní pomáhá i Jared. U babičky se střídáme ještě s jednou její ošetřovatelkou. Většinu času jsem tam já a když potřebuji udělat nějaké zkoušky, tak ona, nebo Jared. Babička naštěstí bydlí hned vedle nás, tak s tím není nějak velký problém. Tohle je vaše farma? Zeptám se na oplátku já jeho. Čas s ním utíká až bohužel moc rychle, měla jsem si zaplatit aspoň dvě hodiny!
Kira Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jamie Fraser za Thu Jan 11, 2018 7:16 pm

S oblibou říkám že jsem uměl jezdit dřív na koni než chodit po vlastních. Takže o sobě můžu říct že jsem opravdu skvělý jezdec a snad i dobrý učitel. Sleduji pohyby Kiry a kdyžtak ji sem tam na něco upozorním. Například aby se zakláněla lehce dozadu když jedeme z kopce a podobně. Ale jde jí to to se musí nechat. Nakonec se rozjede i konverzace, která obvykle vázne už jen kvůli tomu že mi sem chodí buď starší ukřivděné ženy, které si myslí že je blízkost k přírodě postaví na nohy. Ty mi ovšem nevadí rád jim pomůžu ale pak se tu objevují nadšené patnáctileté školačky, které berou koně jenom jako ozdobu. Z těch mě opravdu může trefit šlak. Tak to je obdivuhodné. Většina lidí by rodiče nebo prarodiče prostě šoupla do pečovateláku než se o ně starala. Jsem rád že na světě jsou ještě lidi, kteří dbají na rodinu. Sám jsem si tímhle prošel když táta onemocněl rakovinou. Takže chápu jak se asi cítí ale to jí říkat nemusím. Jo ...farma je moje už šest let. A je to čím dál těžší. Nedávno jsem si pořídil dalšího koně. Grošáka, kterého týrali. Jenže čím víc mám koní, tím méně mám času na sebe. Vlastně žádný a nahnat sem brigádníky je těžké...lidem se nechce pracovat za pár korun.
Jamie Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kira Padalecki za Thu Jan 11, 2018 7:30 pm

Takové lidi nechápu...však je to rodina. Proč by se o ní měli starat jen cizí lidé? Jsem zastánce toho názoru, že by člověk neměl opouštět svojí rodinu. Navíc nikdy nevím, kdy babičku uvidím naposledy. Je hodně nemocná. Jenže já si nechci přiznat to, že tady se mnou už jednou nebude. Mám čas strávený s ní tolik ráda. To věřím..Najít poctivé lidi, kterým by se vážně chtělo pracovat je určitě těžké. Klidně bych ti tady mohla chodit pomáhat, jenže by to nebylo tak často, právě kvůli babičce..Ale pokud by ti to stačilo tak jednou, dvakrát týdně. Dělala bych to klidně zadarmo..třeba kdybych si čas od času mohla zajezdit.. Nabídnu mu s úsměvem. No Edward ze mě bude mít radost. Můj přítel už mi tak vyčítá, že nemám dost času. A teď, kdybych si našla ještě brigádu? Úplně ho vidím, co by mi řekl. Ale jde o můj život. Jistě, že ho mám ráda, ale nebude mi určovat, co mám dělat a co ne. Stejně jde tady ještě o Jamese, jestli to vůbec příjme. Tvoje žena ti s farmou nepomáhá? Zeptám se tak nějak automaticky. Takovýhle muž musí mít ženu. Je až moc hezký a pokorný na to, aby byl sám.
Kira Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jamie Fraser za Thu Jan 11, 2018 7:49 pm

Překvapeně se na ni otočím. To jaké má názory k tomu jak je mladá nesedí. Měla by být rozjuchaná a užívat si mládí a ona místo toho věnuje svůj čas babičce. Tolik mi připomíná mě když mi onemocněl táta že se musím mimoděk pousmát. Tvoje babička musí být opravdu šťastná žena když má takovou vnučku. A co rodiče? ti se o ni nestarají? Doufám že neuhodím na citlivou strunu. Ale kdyžtak jí to oplatím tím že jí taky řeknu něco o sobě aby se necítila moc odhalená. Jsme sice cizí lidé ale příjde mi že spolu můžeme mluvit o čemkoli. Dokonce si všimnu že tak nějak intuitivně si dokáže poradit i s koněm, vsadil bych se že si ani neuvědomuje že jej ovládá. Kdo by chtěl sem na samotu? Nabízím jim sice i ubytování ale většina z nich stejně chce do města. Musím se lehce ušklíbnout protože ve městě jsem nebyl ani nepamatuju. Jednou za týden mi sem dojede kamarád, který mi vše co potřebuji doveze. Otočím se na ni když začně s tím že by tu i pracovala.To vážně? Moc by mi to pomohlo...samozřejmě bych ti dával jen tu lehčí práci ale momentálně jsem uplně bez lidí a je toho prostě moc. Nechci si jí stěžovat ale brigoše prostě potřebuju. Nemám ženu. Žiju tu sám...už šest let. Pokrčím s úsměvem rameny. Jasně měl jsem nějaké známosti ale to bylo vždy na pár měsíců než jsem zjistil že jsou uplně levé na práci. A já potřebuji ženu, která se umí prác pěkně chopit. Samozřejmě kdyby jsi tu pracovala...lekce by byly zadarmo. Ujistím ji. Vím že asi působim jako nadšený puberťák ale jsem rád že jsem někoho sehnal.
Jamie Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kira Padalecki za Thu Jan 11, 2018 7:58 pm

Hlavně je babička skvělá žena. I když je nemocná, stále se snaží brát život s humorem. Někdy mě dokonce porazí i v kartách! V téhle chvíli mám pobavený tón. Musel by jsi jí ale poznat, aby jsi mi to věřil.. Je to vážně skvělá babča a můj velký vzor. Rodiče umřeli při autonehodě.. Svěřím se mu. Ani nevím proč, je to cizí člověk. Ale mě tak nepřipadá. Dokonce se mi s ním mluví lehčeji, než s Ewanem.. Ale už je to dlouho..což ovšem neznamená, že bych na ně zapomněla.. Není den, co bych si na ně nevzpomněla. Možná i proto jsme s bráškou tak jiní. Tak moc připravení na život. Dokážeme se o sebe postarat. Neměli jsme vyšlapanou cestičku, jak spoustu jiných lidí. Samota musí být velice uklidňující.. Řeknu zasněně..Mám sice ráda město, ale jsem i ráda, že máme domeček v lese. S čím se mu i svěřím. Také do města moc nechodím, ale určitě více často, než ty. Nebydlíme totiž přímo ve městě, ale v lese. Nemyslím si, že by byl nějaký úchyl, nebo vrah. Takže se mi snad moje upřímnost nevymstí. Budu jen ráda..hlavně když vím, že tím pomůžu dalšímu člověku.. Někdo by mohl říct, že jsem bláznivá. Nejsem..jen ráda pomáhám. Není tolik samoty vyčerpávající? Vyletí ze mě trochu neomaleně, ale už je to venku. Děkuji..to bych byla ráda. Jízda na koni je krásná.. Dělám vše tak, jak mi James říká. Snad mi to i jde. V hodně věcech jsem učenlivá. Kdy jsi vlastně byl naposledy ve městě? Tady je docela dost odříznutý od okolního světa, tak mě to docela zajímá.
Kira Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jamie Fraser za Thu Jan 11, 2018 8:19 pm

To mě mrzí. Soucitně na ni pohlédnu když mi poví o rodičích. Vím že to není lehké. Ale evidentně má alespoň skvělou babču. Ta moje mě vždy rozmazlovala ale to je už hodně dávno. Přece jen nejsem nejmladší. Musí to být skvělá babička. Hlavně je vidět že tě dobře vychovala. Možná je to ode mně omalené ale po tak dlouhé samotě jsem zvyklý říkat vše narovinu. Zavrtí hlavou.Na rodiče se nedá zapomenout. Já na tátu myslím pořád. Sice je to šest let co umřel na rakovinu ale někdy mám pocit jako by tu byl. Zadívám se před sebe na pastviny a vzpomenu si jak mě jako malého učil jezdit. Proháněli jsme se tu jako šílenci. Vnímám každé slovo co řekne i když to tak možná nevypadá protože se hodně rozhlížím po krajině.V lese? to je skvělé. Mám chatu v horách docela daleko od civilizace ale málo kdy se tam dostanu i proto tu potřebuji pomoct. Vsadím se že to tam už potřebuje opravit... Trochu se zamyslím ale pak hned pokračuji.Ještě se domluvíme kdy by jsi tak mohla. Jestli to máš domů daleko můžu pro tebe klidně jezdit. Bude to to nejmenší co budu moct udělat. Nabídnu se a doufám že to příjme přece jen je to milá, krásná slečna a dokonce na mě udělala dojem a to je co říct. Vyčerpávající ? Tak to ani zdaleka ...jsem tu rád...je to můj domov. Proč by mi měla chybět civilizace? Ano sice se cítím občas sám ale vlastně tu nikdy nejsem sám. Naposled jsem tam byl před dvěma lety ...jestli si dobře pamatuju. Zasměji se a ano teď si připadám jako exot. No a co že moc nemusím lidi? Na to není nic špatného ne ? Hodina bude pomalu končit ale můžeme to zpět vzít lesem a přes říčku.
Pak se můžeme domluvit jak dál chm?
Jamie Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kira Padalecki za Thu Jan 11, 2018 8:40 pm

Děkuji.. Poděkuji mu upřímně za jeho slova. Mnoho lidí to nemyslí vážně, ale zrovna jemu věřím. Možná je to i tím, že je starší. To je..někdy ti jí můžu představit, kdyby jsi chtěl.. Nabídnu mu, přece jen mi přijde, že by jsme mohli být kamarádi. Rozumět si rozumíme, tak proč ne. Otočím na něj hlavu, když začne mluvit o rodičích. Vykulím oči, když řekne, že táta umřel na rakovinu. Taky si pro tebe život nepřipravil nic lehkého..určitě by na tebe byl ale pyšný, kdyby viděl, co jsi tady vybudoval. Řeknu mu upřímně s povzbuzujícím úsměvem. Nejsou to jen plané řeči. Jde vidět, že je tady udělaný velký kus práce. Přesně tak..les. I chata v horách musí být super.. Vypadá to, že tady James je rád sám. Což nechápu, nikdo nemůže být sám celý život. S tím by neměl být problém se sem dostat. Buď se vždy projdu, nebo pojedu na kole. Nebo bych mohla bráchovi šlohnout auto.. Řeknu pobaveným tónem. Jaredovi by to určitě nevadilo, jak ho tak znám. Ale pokud bych někdy neměla jak, tak se určitě ozvu.. Přislíbím mu, aby na tom měl alespoň malý podíl. To sice chápu, ale není zase hezké sdílet to s někým? Řeknu maličko zasněně. Tohle jsem já, neskutečná romantička. Až si ze mě Ewan někdy dělá srandu. Ale třeba kytku jsem od něj nedostala pěkně dlouho. Dva roky? Vykulím svá už tak velká očka. Je to zvláštní a na jednu stranu mu to i závidím. Tak v tom případě ti slibuji, že tě vezmu aspoň do kina.. Mrknu na něj. Vše je to tak přirozené, není to tak, že bych s ním nějak okatě flirtovala, jako to určitě dělají všechny holky, co přijdou na lekci. Dobře..rychle to uteklo.. Uznám s úsměvem a pobídnu koně, aby šel směrem za Jamesem. Moc děkuji, že se mi takhle věnuješ..určitě to pro tebe musí být unavující znovu a znovu učit lidi jezdit na koni.. Ne, že bych byla nějaký lempl, kterému by to vyloženě nešlo..jen chápu to, jak se asi musí cítit.
Kira Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jamie Fraser za Thu Jan 11, 2018 8:55 pm

Povídáme si jako staří známí. Příjde mi že ji znám snad sto let a nemusím před ní nic skrývat. To se mi moc často nestává většinou jsou ženy schopné mluvit jen o barvě laku na nehty. Popřípadě se okatě natřásají a snaží se zapůsobit. To Kira? Ta je jiná. Doprčic proč je tak mladá? O mě takového dědka by si ani kolo neopřela. Ani nevím proč nad tím přemýšlím.Vždyť co bych jí nabídl? Život na samotě se starým dědkem a spoustou zvířat u který je pořád kopa práce. Raději u myšlenku zaženu a povytáhnu obočí. Bráchovi? Přítel auto nemá? Tomu by bylo lepší ho šlohnout ne? Mrknu na ni a no ano chci vědět jestli je volná. A víš co ? Až tě povezu tak se s babičkou seznámím aby věděla že tě zaměstnává solidní muž v letech a neměla strach. Zavtipkuji a popoženu koně do rychlejšího kroku. Vím že to zvládne takže se nebojím krapátko přidat.Kino? To je ta věc kde se promítají filmy? Vím moc dobře co je kino ale chci ji pobavit. Už jsem slyšel že něco takového existuje. Pomalu dojedeme k domu.Nebudeš mi věřit ale není to tak hrozné. Většinou se ani moc nevztekám. Ale dnes jsem měl žačku skvělou. Seskočím z koně a přivážu ho za uzdu k ohradě ať jej můžu odsedlat. Přejdu ke Kiře a natáhnu ruce abych jí pomohl dolů. Musí ji asi i napoprvé bolet zadek tak ji raději jistím aby nespadla a když už tak aspoň aby spadla na měkké.
Jamie Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kira Padalecki za Thu Jan 11, 2018 9:13 pm

Proč jen se mi s ním povídá tak uvolněně? Hodina uteče, jako minuta, až mě to vlastně mrzí, ale nahlas bych to asi neřekla, aby mě neměl za nějakou puberťačku. Sice nejsem úplně mladá, ale proti němu ano. Minimálně deset let mezi námi rozdíl je. Přítel? Ten by mi auto nepůjčil.. Ušklíbnu se pobaveně. Ne, že bych mu to měla za zlé, ale podle něj ženy za volant nepatří. Nehádám se s ním o tom. Ewan je trochu složitější osobnost a kolikrát spíše přemýšlím, proč s ním vůbec jsem. Ale tak nějak jsem si za tu dobu už zvykla a kdybych ho neměla ráda, tak s ním ani nejsem. To je dobrý nápad..určitě tě bude chtít poznat, až jí o tobě budu vyprávět..Svěřím se jí, že jsi moc milý muž v letech.. Chytnu se jeho vtípkování. Přidám s koníkem za ním, tak nějak automaticky. Stále se u toho usmívám.Až mě z toho dnes bude určitě bolet pusa. Což se i potvrdí, protože se začnu zase smát. Ví, jak mě rozesmát, to je hezké. Přesně to..ráda tě v tom zaučím.. Možná to mohlo vyznít jako dvojsmysl, ale určitě ne chtěný, na to jsem až moc slušná. Ale panna zase nejsem. Tak..děkuji. Zčervenám při jeho slovech. Pochvala od takového muže je dost..hezká. Když dojedeme k domu, tak naše dnešní lekce končí. Zastavím se a raději neseskakuji z koně sama. Pomalu se chytnu Jamese a seskočím. Jelikož skáču z takové výšky, tak skočím přímo na něj. Otřeme se o sebe docela dost, tělo na tělo. Rychle se ho pak pustím a odstoupím krok. Je to i proto, že se mi to líbilo! A to si přece nesmím dovolit. A to, jak mě chytil.. Kiro dost.. Raději se společně vydáme k mým věcem, co jsem tam před jízdou nechala. Z batůžku vytáhnu příslušný obnos. Moc děkuji za přínosnou lekci.. Natáhnu k němu ruku s penězi a upřímně se usměji.
Kira Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jamie Fraser za Thu Jan 11, 2018 9:30 pm

Samozřejmě že jsem muž v letech. Bolí mě záda a občas se přistihnu jak mžourám na písmenka v knize a ne a ne je rozluštit asi už budu potřebovat i brýle. To si ale samozřejmě nechám pro sebe. Nemusí vědět že už mi táhne na 35. No její babča bude nadšená. Většina rodičů a babiček když jsem ještě randil ze mě byla nadšená. Jenže já už tak nadšený nejsem když zjistím že je zadaná. Ach jo. Mám to ale smůlu. Úsměv mi ale z tváře nezmizí. Dojedeme až k mému domu kde sesednu a pak jí pomůžu dolů. Možná to udělám tak trochu naschvál, naše těla se totiž ocitnou nebezpečně blízko sebe. Co blízko? Jednu chvíli jsme na sobě byli nalepení jako kdybychom se už nikdy neměli rozlepit. Nemůžu říct že by mě to nechalo klidným. To určitě ne. Naprázdno polknu a hned co ode mne poodstoupí si odkašlu a vydám se za ní k jejím věcem. Peníze si však nevezmu.Dnes je to na mě. Přece jen nabídla ses že tu budeš pracovat tak to ber jako zaměstnanecký bonus. Jen mi prosím na sebe dej číslo ať ti můžu zavolat a nebo naopak abys ty mohla zavolat mě. POusměji se na ni a z kapsy vesty vyndám mobil, který není nejhorší.
Jamie Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jamie Fraser za Wed Jan 17, 2018 7:08 pm

Dny mi ubíhají jeden jako druhý. Musím se postarat o zvířata, odjezdit lekce se zájemci a nakonec zalehnout a alespoň se trochu vyspat. Kde kdo by řekl že je to otrava a stereotyp ale není to pravda. Mě to baví a to je hlavní. Dnes například příjde vypomoct Kira, má ji přivést brácha takže pro ni nemusím jet ale i kdybych měl nevadilo by mi to. Docela se na ni těším. Práce ve dvou ubíhá daleko líp než když musím vše pozvládat sám. I když zrovna dnes moc práce nemám, všechno jsem to stihnul dopoledne, teď už stačí jen vyhřebelcovat koně, kteří jsou zatím na pastvině. To je sice práce tak na dvě hodinky ale ve dvou bychom to mohli stihnout i rychleji. Venku je dnes krásně, svítí slunce ale pořád je trochu chladno. Hodím si na košilu tmavě modrý svetr a vyjdu před dům. Dlouze zapískám a aniž bych dlouho čekal přiběhne černý pes, kdybych mohl pojmenoval bych jej Kerberos ale to mi tatík zakázal takže můj 7letý pes se jmenuje Casper. Posadím se k němu pod jeden ze stromů a užívám si chvilku kdy nemusím nic dělat.
Jamie Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kira Padalecki za Wed Jan 17, 2018 9:25 pm

Od té doby, co jsem byla u Jamieho, nemůžu na něj přestat myslet. Což je zvláštní, však mám svého kluka. Raději jsem si ho vyhnala z hlavy, jinak by to nedopadlo dobře. Jenže nikdy jsem neměla takovouhle zkušenost se starším mužem. Jako, že si rozumíme, abyste chápali. Ten den jsem si oblékla teplý svetr, starší rifle (které nevypadají nějak hrozně), boty farmářky a přes to dala bundu. Znovu mě zavezl Jared. Zastavil mi kousek od farmy, jak minule a tak jsem se mohla vydat pěšky k ní. Když jsem se blížila, všimla jsem si Jamieho pod stromem. Sama jsem se opřela o jeden strom a zůstala ho chvíli pozorovat. Byla to taková idylka. Chvilkami jsem dokonce přemýšlela, jaké by bylo bydlet tady. Mimo město. Rozhodně bych sem patřila více, než do města. Miluji přírodu a zvířata. Nakonec se od toho stromu odtrhnu, i pro jistotu, aby mě neviděl a já nebyla za blázna. Se svojí energií a úsměvem na rtech dojdu rychlejším krokem až k němu. To je ale krásný den, že? I přesto, že je ještě docela chladno, tak krásně svítí slunce, které mi dodává energii. Nečekám, než se zvedne a plácnu sebou vedle něj. Stejně jako ke koni, tak i k psovi opatrně natáhnu ruku, abych si ho mohla následně pohladit. Hned potom otočím pohled na Jamese. Doufám, že mě pořádně zapřáhneš. Řeknu s nadšením pravého pracanta. Jak ses tady vůbec měl? Co noví, které jsi zaučoval? Zajímám se hned upřímně. Tak ráda si i povídám.

Kira Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jamie Fraser za Wed Jan 17, 2018 9:41 pm

S Casprem sedíme pod stromem, on se nechá hladit mnou a já paprsky slunce, které se nevinně vydávají prozkoumat mou tvář. Těším se až bude tepleji, zimu nesnáším. Nedá se dělat nic pořádného a to mě ubíjí. Na chvíli si zavřu oči a jen naslouchám vzdáleným zvukům, pasoucích se koní. Možná i trošičku zadřímnu, protože mě probudí ten nejhezčí hlas co znám a to pěkně prosím nepřeháním. Sotva otevřu oči, uvidím stvoření, které by jediným pohledem dokázalo uhranou i slepého. Jen by mohlo být tepleji. Usměji se na ni a nechám ji posadit se vedle. Nikam nespěcháme, jak jsem již říkal práce dnes moc nemám. Casper si novou známou musí pořádně očichat a taky že to udělá s náležitou vervou. Vyleze jí skoro až na klín jak je nadšený.Omlouvám se Cas je pořád tak trochu nevybouřené sedmileté štěně. Zasměji se jeho nadšení a lehce ho okřiknu. Moc se mi toho tu neděje takže vlastně jí ani nemám co vyprávět.Ale tak to víš práce a práce...ale koukal jsem na program kina a jestli pořád platí to že mě vezmeš mezi lidi tak už jsem nám i vybral film. Mrknu na ni a pokrčím rameny.Lidi jsou pořád stejní...jedni jsou fajn druzí stojí za prt. Holt nevybereš si a z něčeho tuhle chásku živit musím. Tou cháskou samozřejmě myslím všechny své čtyřnohé přátele.
Jamie Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kira Padalecki za Wed Jan 17, 2018 9:50 pm

Musím uznat, že má pravdu. Také mám teplo raději. Dá se koupat jen tak v jezeře, u chaty. To máš pravdu..už aby bylo teplo. Pronesu jako modlitbu. James je jeden z mála, co by mě neměl za blázna, že miluji třeba stanování, nebo chatky a koupání v jezeře. Určitě by se přidal. Furt lepší, než Ewan. Toho někam dostat, je nadlidský výkon. Ten by nejraději byl jen doma, nebo chodil mezi přátele. Jo a také mě rád všude bere a vždy po mě chce, abych se co nejvíce načančala. Začínám ho podezřívat, že se mnou chválí. Všímám si pohledů mužů, ale nezajímají mě. Ani mě nebaví ze sebe dělat nějakou primadonu. Začnu si hladit pejska, který se hned lísá. Je roztomilý. To vůbec nevadí..jak jsem říkala, mám ráda zvířata. Usměji se na Jamieho a dál hladím Case. Hned se ho zeptám na to, jak se tady měl. Samozřejmě, že platí. Musíš taky trochu chodit ven. Je to ale náhoda, také jsem se dívala na program. Nejraději bych tě vzala na Největšího showmana, i když nevím, jestli by jsi to přežil. Prý je tam dost zpěvu a tance.. Usměji se na něj pobaveně. Třeba Ewana na to určitě nedostanu. Ten je spíše na sportovní věci a filmy, proto se většinou díváme na různé dobrodružné, nebo dokumentární. To máš pravdu. Prostě práce, jako práce. Dnes tady taky někoho čekáš, nebo budeme jen spolu? Jakože..ne jen spolu..teda na práci..no víš, jak to myslím.. Zamotám se do toho a dokonce se i začervenám. Výborně Kiro.. Raději odvrátím hlavu ke koním. Stejně je tady krásně.. Vyjde mi z úst samovolně.
Kira Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jamie Fraser za Wed Jan 17, 2018 10:05 pm

Léto...to je nejkrásnější období roku. Sice je hodně práce ale vše rychleji utíká a dokonce si na sebe i najdu čas a můžu třeba na pár dnů na chatu v horách, která bývá přes zimu využívaná opravdu jen málo což mě mrzí. Navíc mám kousek za domem rybník, ve kterém se voda ohřeje tak že je to jako přírodní teplá koupel. Pousměju se, to jak na ni Cas reaguje je rozhodně dobré znamení. On se v lidech vyzná, jen tak k někomu cizímu se netulí. Největší showman říkáš? To by šlo. Hudba ani tanec mi nevadí. Hlavní je že nechceš jít na horor. Horor bych asi viděl nerad. Ono sice je to na chvíli v kině sranda ale pak když přijedeš na samotu už to taková sranda není. Ne že bych byl srab ale mnohem lépe se mi usíná s myšlenkou na zpívající cirkus než na démona číhajícího na mou slabou chvilku. Dnes tady budeme spolu sami dva ano. Lidi mám napsané až na zítra. Musel jsem ji zachránit nebo by se chudinka učervenala k smrti. Musím uznat že tohle její brebentění je opravdu roztomilé. Ale na co to do háje myslím..je o tolik mladší že nemám šanci. Navíc má přítele. V mysli si dám pohlavek abych se vzpamatoval. Moc práce ale nemám. Vlastně jen vyhřebelcovat koně a pak si můžeme dát večeři co ty na to ? Zvednu se a natáhnu k ní ruku abych jí pomohl na nohy a taky proto abych měl důvod se jí dotknout.
Jamie Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kira Padalecki za Sun Jan 21, 2018 7:59 pm

No po hororu pak přijít sem..moc dobře tě chápu. Po tomhle se ti bude tak chtít maximálně tančit a zpívat a s tím ti případně můžu pomoci. Mile se usměji. Ráda s ním trávím čas, tak proč ne. Chci zjistit, jaký je, co má rád, v čem vyniká. Už teď vím, že je to moc hodný muž. Už jen ta láska ke zvířatům a to, jak se ke mě chová. Také je hodně dobře slušně vychovaný. Tohle znám z domu, přesně takový je bratr. Proto mám takové muže ráda. Raději se nebudu vyjadřovat k Ewanovi, je naprosto jiný. Sama nechápu, proč jsem si vybrala zrovna jeho. Pak se stane to mé přeřeknutí a samovolné červenání. Tak dobře..alespoň to půjde od ruky, když nebudeme rušeni.. Ne, že by mě lidé rušili, ale prostě..jsem s ním ráda sama. Je to vůbec normální? Moc se ve své hlavě teď nevyznám, ale nahlas to neříkám. Vždyť je to muž, který by mohl mít starší ženu, která by to tady s ním vedla. Já jsem pro něj pouze obyčejné kuře. Otočím k němu oči a usměji se. Vložím svou ruku do té jeho, teplé a příjemné. Nechám se zvednout a ruku nechám v té jeho o pár sekund déle. Jsem pro..určitě nám pak vyhládne. Ale jen pod jednou podmínkou. Že ti s tou večeří můžu pomoct. Nabídnu mu hned akčně a pak se rozhlédnu. Takže můžeme jít na to? Alespoň to budeme mít rychle za sebou a pak už se můžeme soustředit na tu večeři. A já konkrétně na jeho přítomnost.
Kira Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jamie Fraser za Mon Jan 22, 2018 10:59 am

Neumím zpívat a tančit už vůbec ne takže doufám že na mě takové choutky nepůjdou abych si před tebou neudělal ostudu. Zasměji se a myslím to vážně. Zpívám jako prase. Možná i hůř než to prase. A zatančit umím jen uplný základ jako třeba valčík. Pomůžu jí se zvednou, pevně stisknu tu její droboučkou ručku a nechce se mi ji pustit. Chvíli se tedy ještě držíme.Můžu udělat palačinky a nebo...si objednáme pizzu. navrhnu dva druhy večeře. Moc se mi nechce vymýšlet něco složitého. Ostatně nerad bych ji zdržoval. Má přítele a rodinu i na ně potřebuje čas. To já už mám čas jen sám pro sebe když je brácha pořád někde v čudu. No jo mám staršího bráchu, dělá pro různé organizace spojené s ochranou zvířat. Jsme jeden jako druhý až na to že on si plní sen a já se starám o to co nám táta zanechal.Rozejdu se i s Kirou k ohradě. Jakmile mě koníci zmerčí rozejdou se přímo k nám. Bez sebemenšího zaváhání ohradu otevřu a Donase chytím za uzdu, nemusím se bát že by utekli. Všichni poslušně následují Donase (kterého vedu) do stájí. Každý si vleze do té své, v rychlosti je obejdu a pozavírám.Můžem na to Kiro S jejím jménem si pohraji, už jen při jeho vyslovení mám na jazyku chuť malin a lesních jahod a přesně tak si představuju že chutnají její rty.Ukážu jí co a jak a dáme se do práce. Protože jak se říká práce nepočká. Mimochodem...máš volný víkend? vrací se mi brácha z Galapág takže musím připravit chatu aby si tam mohl na pár dnů zabydlet. Musím chatu pořádně vytopit aby nepoznal že jsem tam už pěkných pár měsíců nebyl. Tak nějak doufám že se práce na chatě ujme Kira se mnou.Nebude to nic náročného jen bych tam byl raději s někým než sám. Je to uplná samota ještě horší než tady. Musím opravit střechu a kdybych spadl neměl bych si jak zavolat pomoc. Vím že to zní jako lež na kterou bych ji tam měl nalákat ale je to pravda. Už jednou se nám stalo že jsem si na chatě zlomil nohu a musel jsem to vydržet celý víkend než pro mě bráchas tátou přijeli. Ani moc nevnímám to že nám práce jde opravdu od ruky, hřebelcujeme posledního koně a to pěkně společně, každý z jedné strany.
Jamie Fraser

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kira Padalecki za Mon Jan 22, 2018 10:30 pm

Nic, co bych tě nedokázala naučit. Řeknu upřímně a s úsměvem. Mohla by být sranda dělat si karaoke. Tanec mě baví a i když nejsem nějaká profi tanečnice, určitě by jsme spolu nějaký základní tanec zvládli. Palačinky i pizza zní skvěle. Tak uvidíme, na co pak budeme mít větší chuť. Nechám to ještě otevřené. Však minimálně hodinu, dvě se k jídlu ještě nedostaneme. Hned potom se odhodláme navštívit koně. Jde vidět, že je James ve svém živlu. Sleduji ho s úsměvem a jsem z něj uhranutá. Mám ráda muže, kteří přesně ví, co dělají. A dělají to dobře. Tahle farma je fakt krásná. Pozorně sleduji vše, co mi ukazuje, abych mu mohla pomoct. Hned potom se dáme do toho. Samozřejmě si u toho povídáme. Stihla jsem si udělat menší závislost na jeho hlasu. Dokážu si ho představit někde ve školce, jak čte pohádky dětem. Nebo jak mi v noci šeptá sladká slova v posteli. Dost! Pryč s takovými myšlenkami.. Nechápu, kde se to ve mě bere. Mám volný víkend.. Řeknu pak bez váhání. Až potom si uvědomím, že jsem slíbila Ewanovi nějaký výlet. No..bude to muset počkat. Prostě řeknu, že musím na brigádu. Co dělal v Galapágách? Zeptám se ho pro zajímavost. Mám sestru, která cestuje. Je úžasná. Je to, jako by mi odjela půlka srdce. Samozřejmě, že to chápu. Navíc kdyby se ti něco stalo a nemohl by ses dovolat..To tam raději pojedu jako tvůj osobní strážce. Zavtípkuji a dále pracuji. Jedu automaticky, je to i tím, že si u toho povídáme. Občas pohlédnu na Jamese, většinu času si ovšem hledím své práce, abych jí udělala co nejlépe dokážu. Jelikož jsme na to dva, ani se nenadějeme a už je konec. Pomůžu mu vše sklidit a pak ho následuji k jeho domu. Nedovolím si vstoupit dříve, než mě vyzve. Až pak tedy vstoupím a poprosím ho, kde je koupelna, abych si mohla umýt ruce. Předpokládám, že půjde se mnou, takže když si pak umyji ruce, stříknu mu pár kapek do tváře, samozřejmě v doprovodu smíchu.
Kira Padalecki

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra: