London High School

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Re: London High School

Příspěvek pro Isabella Suarez za Wed Feb 14, 2018 10:55 am

Tady jde vidět, jak se naše myšlenky ubírají každá jiným směrem. Zatímco Justin myslí na to, jak by mě položil na záda, já si užívám ten výhled. Tímhle mi vzal vítr z plachet. Jak moc jsem na něj chtěla být odměřená, tak moc to nejde. V hlavě mi ovšem bliká to výstražné tlačítko, abych si přece jen dávala pozor. Každá holka na škole na něm může nechat oči. S kolika asi spal? Raději si to nechci ani představovat. Není to ten typ, do kterého bych se dokázala zamilovat. A právě proto je tak výjmečný? Všichni kluci, které jsem měla, byli sice hodní, ale kolik z nich se se mnou dokázalo odstěhovat? Ani jeden. Nemohla jsem to po nich samozřejmě chtít, ale tady se alespoň ukazuje, že to nebyla ta pravá láska. Kdyby ano, za pravou láskou by šel člověk světa kraj, ne? Při polibku myslím na tisíce věcí. Líbí se mi, nepopírám, že ne. Dokonce jsem tušila, že to přijde. Jeho ruku ovšem zastavím, není na to ta vhodná doba. Vypadá to, že to vzal s klidem, ale kdoví, jak se cítí uvnitř. Nevidím mu do hlavy a nejspíše bych ani nikdy vidět nechtěla. Po polibku si lehne na deku a ruce dá za hlavu. V tu chvíli mám konečně čas si pořádně prohlédnout to krásné okolí. Udělala jsem špatně? Co když ale ne? Nechci být jako všechny ty ostatní, které mu dají hned všechno. Divné je, že o něm smýšlím jinak, než o normálním klukovi. Byl ale první, kdo mě ve třídě zaujal. Také první, kdo za mnou vůbec došel. Přece nemůže být až tak hrozný, jak se říká. Prsty mu přejedu po těch jeho ruce a z výhledu se otočím pohledem na jeho tvář. Co se v tobě skrývá, Justine? Proč mám takovou touhu to zjistit? Místo, abych se od něj držela nejdále, jak to jde. Skloním se k jeho tváři a na vteřinu se mu zahledím do očí, než se vrhnu na jeho rty. Rukou mu zajedu přes tvář na krk. Pro něj asi není líbání nic extra, ale pro mě je to docela dost. Nelíbám se jen tak s někým a proto jsem ještě více překvapená, že mu dávám své polibky tak hladce. Přitulím se k němu s očekáváním, že si mě trochu přitáhne. Tohle je to, co mu teď dokážu dát. Jenže nic více. Pokud mu to bude stát za to, tak si počká. Pokud ne, ať se dále zahazuje s holkama, které jsou z něj naprosto mimo a které udělají vše, co on chce. Musí to být popravdě nuda. Po nějaké chvíli se odtáhnu, trochu zadýchaně. Dalo mi to zabrat a popravdě jsem z toho celá naměkko. Vstanu z deky a přejdu pár kroků více k vyhlídce. Zachumlám se do jeho mikiny a zhluboka se nadechnu. Nejenom, že hřeje, ale voní po něm. Ať už je jakýkoliv, něco se mu přiznat musí. Má styl a osobní kouzlo. Po chvilce se k němu otočím. „Zavezl by jsi mě prosím domů?“ Poprosím ho a udělám pár kroků zpět k němu. Pokud sedí, tak k němu natáhnu ruku, abych ho zvedla, pokud už stojí, tak se zastavím těsně  u něj.
Isabella Suarez

Poèet pøíspìvkù : 20

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: London High School

Příspěvek pro Dawid Kwiatkowski za Wed Feb 14, 2018 5:58 pm

Na vyhlídce je hezky to musím uznat. Rád tu odpočívám...a ojíždím holky. Jenže tahle je až moc andílkovská. Vsadím se že je to taková ta hodná holčička svýho tatínka. Určitě ještě ani neměla žádný průser. A známky? Vsadím se že má samé jedničky. To já jsem od dětství lítal z jednoho průseru do druhého. Kouření na záchodech, řízení pod vlivem, sex na veřejnosti. Nevyhýbám se ničemu. Jaký by to byl život kdybych si jej pořádně neužíval. Ležím se zavřenýma očima takže ani nepostřehnu že se ke mě naklání dokud neucítím její rty. Že by si to rozmyslela? Přitáhnu si ji k sobě a polibek jí opětuji. Je tak slaďoučká chtěl by si ji ochočit a přinutit ji dělat prasárny. Chci aby byla sprostá a uměla se opít. Sakra proč mě přitahuje hodná holka...možná proto že ji chci zkazit. Možná bych ji mohl zdrogovat a koukat se co to s ní dělá. Ta představa mě opravdu vzruší což je dost uchylný. Jenže než stihnu pořádně něco rozjet už se ode mně odtahuje. Kurva...to je ale rajda...to mě tak bere. Pousměju se a jakmile se zvedne zvednu se též. Sbalím nám deku a přikývnu.Neboj..pěšky tě šlapat nenechám. Mrknu na ni ale jo napadlo mě když mě stopla že ji nechám tady a prostě si to odfrčím. To by byl úlet. Stejně už ale potřebuju domů takže mi nahraje do karet že chce taky jet. S tatou si asi dáme špeka a proberem nové zásilky omamných látek z polska. Nasednu a nastartuju. Takže kde bydlíš? Nechám si od ní nadiktovat adresu a jedu neomylně přímo k jejímu domu. Ještě než vystoupí ji chytnu za ruku a přitáhnu si ji k polibku. Tak zítra ve škole Isabello.
Dawid Kwiatkowski

Poèet pøíspìvkù : 19

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra: