Mila´s flat

Goto down

Re: Mila´s flat

Příspěvek pro Mila Deutsch za Tue Feb 13, 2018 8:14 pm

avatar
Mila Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 10. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mila´s flat

Příspěvek pro Mila Deutsch za Tue Feb 13, 2018 8:45 pm

Sedím na gauči s notebookem, nechtěla jsem dnes jít do kanclu tak jsem si vzala práci domů, dokončím poslední excelovou tabulku a zaklapnu jej. Konečně hotovo jenže ...co teď s časem. Vylovím mobil a napíšu sms svému muži...no prozatím ještě to můj muž je. Alespoň teda papírově. ( sms : Ahoj mohl by ses stavit, právník mi dal na podepsání nějaké papíry tak ať to mame za sebou. PS: udělám večeři.) Odešlu teda zprávu Chrisovi a ztěžka se zvednu. Pořád ho miluju a není se čemu divit vždyť jsme spolu prožili tolik let. I když je pravda že mi v hlavě straší Jared. Nemůžu si pomoct ale musím na něj myslet. Sice vím kde bych jej našla ale raději jsem začala chodit do jiného baru. Z myšlenek na Jareda a Chrise se vymaním tak že si zapnu do přehrávače hudbu a skočím si do sprchy, pak se dám do vaření. Nedělám nic složitého jenom lasagne tak jak je má můj manžel rád. Sotva co dovařím hodím na sebe bílé tričko a kraťásky a pak už jen tak nějak čekám na Chrise.
avatar
Mila Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 10. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mila´s flat

Příspěvek pro Christian Deutsch za Tue Feb 13, 2018 9:33 pm

Další nudný den v práci. Naštěstí nastoupila na stáž jedna mladičká kočička, která mi ho na druhý den velmi ochotně přeblafla pod stolem. Páni, měla pusu jako vysavač. Kde na to ty mladé ženské chodí? Uff. Zrovna zaklapuji noťas, když mi přijde sms. Přečtu si jí a na tváři se mi usadí samolibý výraz. Tak ženuška se chce rozvést? No fajn, má co chce. Ale předtím bych se mohl ještě pobavit. Ta její prdel mi vážně chybí. Však jsem si jí nevzal jen tak. Už na škole byla královnou krásy. Už jen proto jsem si musel dokázat, že jsem dobrý a sbalit jí. Aby to nebylo vše jen proti ní, opravdu jsem jí miloval. Někde kousek ve mě jí stále miluje a vždy bude. Vždyť mi porodila děti. Odepíšu jí tedy, ať mě čeká za hodinu a ještě si sjedu domů dát sprchu a převléct se do něčeho pohodlnějšího. Cestou jí koupím kytici růží. I s ní za chvíli zvoním a po zabzučení se dostanu až k jejím dveřím. Hned, co otevře, tak se mile usměji. Tak, jak jsem to dělával, když jsem něco chtěl. Vždy to fungovalo. Pro tebe..mimochodem, sluší ti to. Pochválím jí a automaticky jí dám pusu na tvář. To to voní..lasagně? Zapředu a vyzuji se.
avatar
Christian Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 04. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mila´s flat

Příspěvek pro Mila Deutsch za Tue Feb 13, 2018 10:30 pm

Mám vše připraveno, jsem osprchovaná a jídlo je v troubě aby bylo teplé až půjde na stůl. Ne že bych se mu nějak chtěla zavděčit ale přece jen je to starý zvyk. Sednu si na gauč a začtu se do časopisu pevnost, jo trošičku si ujíždím na tomhle fantasy časáku. Zrovna pročítám článek o tom proč mít rád horory a dost se u toho bavím, když zazvoní zvonek, zajdu Chrisovi otevřít. Ahoj. Překvapeně koukám na růže...tak tohle mě opravdu překvapilo. A ještě víc mě překvapilo to že mě políbil na tvář a pochválil. V hlavě mi zabliká výstražné světýlko. Něco chce...určitě se jedná a o majetkové vyrovnání. Ehm...díky. Posaď se nachystám ti jídlo...a jo čich ti pořád slouží jsou to tvé oblíbené lasagne. Pousměji se a donutím se alespoň na chvíli si užít to že se ke mě nechová jako debil. Nachystám nám na talíře jídlo, jedenu porci položím před něj. Doufám že ti budou chutnat. Zabořím vidličku do měkkého poddajného jídla.
avatar
Mila Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 10. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mila´s flat

Příspěvek pro Christian Deutsch za Wed Feb 14, 2018 11:24 am

Líbí se mi, že můžu lidi překvapovat a šokovat. Tohle platí u Mily. Její překvapený výraz, když jí podávám kytku, je k nezaplacení. Ta ženská je vážně hezká, až mám chuť jí tady někde ohnout. Však je to tvoje žena, debile.. Jenže po světě běhá tolik krásných kuřátek. Nemůžu je ochudit o mé nejlepší já. Dnes jí ale dostanu. Chci cítit, jestli je stále tak úzká. A ta její chuť. Budu se muset chvíli chovat jako hodný kokot. To mě moc nebaví, ale toš když něco chci. Jsi skvělá..dlouho jsem je neměl. Také jsme se dlouho neviděli. Není čas. Za holkama chodí většinou, když jsem v práci. Sednu si ke stolu a nechám se obsloužit. Mezitím si vyhrnu rukávy trika. Tohle mám rád, je trochu uplejší a rýsuje mi skvěle svaly. Od tebe vždy.. Zapředu a to už se dám do jídla. Výborné.. Pochválím jí po pár soustech. Po očku jí sleduji. Nepřeháníš to s tím fitboxem? Za chvíli budeš mít svalů víc, jak já..Ale musím uznat, že ti to prospívá. Vypadáš uvolněně. Zvednu se, jako doma, nejsem tady poprvé. Přejdu k lednici, ze které vytáhnu víno. Ze skříňky dvě sklenky a obratně nám naliji. Hned potom si sednu zpět. Nadzvihnu sklenku, abych si s ní mohl přiťuknout a pak se napít. Hned potom dojím. Zvednu se po pár minutách a sklidím talířek i jí. Ty jsi vařila, já umývám.. Uculím se na ní. Tohle byly naše začátky, když jsme si ještě rozuměli. Víte, čím to bylo? Snažil jsem se...
avatar
Christian Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 04. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mila´s flat

Příspěvek pro Mila Deutsch za Thu Feb 15, 2018 7:09 pm

Ani ho nezpoznávám. Takhle milý nebyl roky a najednou je jako mílius. Pche...snad si nemyslí že mu na to skočím. No ...možná mu na to maličko nalítávám ale to je jen proto že ho stále svým způsobem miluju. Prohrábnu si vlasy a zavrtím hlavou.Je to dobré odreagování...a alespoň jsem se dostala do formy. POkrčím rameny ale je pravda že na bříšku už jsou svaly znát. A to je dobře. Ještě než dojíme nalije nám skleničky vína a po jídle sklidí talíře a jde je umýt. To jsou mi ale věci...Klidně to můžu umýt já.,..nesnášíš mytí nádobí.Přejdu k němu a začnu mýt nádobí já.Na konferenčním stolku jsou ty papíry ...mrkni na ně prosím. Vyzvu ho. Musím být trochu odtažitá. Nechci mu skočit zase na špek. Prošla jsem si s ním peklem a pořád to mám v živé paměti. Jediné hezké co z našeho manželství vzešlo jsou holky. Moje malé princezny. Chce se mi brečet když si uvědomím jak moc jsem byla naivní. Myslela jsem si že je to láska na celý život ale tak to asi nechodí.
avatar
Mila Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 10. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mila´s flat

Příspěvek pro Christian Deutsch za Thu Feb 15, 2018 7:32 pm

Svědčí ti to. Uznám nahlas. Vlastně je to docela dobré hrát si na milého chlapa. Takovým pak všechno prochází. Pamatuji si, kolik kurviček jsem takhle sbalil. Pak stačilo jen odkopnout. Jsou dobré jen na jedno použití. Ale s použitýma hračkama už mě nebaví si hrát. Po nalití skleniček s vínem, ze kterého upiji, se zvednu, abych umyl nádobí. Jistě, že to nenávidím, pamatuje si to dobře. Hned vstane, aby ho mohla umýt a tak jí nechám. Hlavu otočím směrem, kde jsou papíry, ale ty jsou mi teď naprosto u prdele. Raději udělám kroky k ní a jednou rukou jí obejmu zezadu kolem pasu, druhou jí oddělám vlasy na stranu a skloním rty k jejímu krku. Krásně voníš.. Zabrblám jí do jemné kůže a zlehka jí škádlivě kousnu. Tou rukou, co jí držím kolem pasu, si jí k sobě přitáhnu těsněji, až musí cítit můj rozkrok na svém zadečku. Vyjedu rtama z krku k jejímu uchu. Toužím po tobě.. Zašeptám a kousnu jí škádlivě do lalůčku. Už jsem zase nadržený. Není se co divit, postavu má fakt dokonalou a také vím, jaká je v posteli. Kdyby už nebyla tak stará, možná bych s ní i zůstal.
avatar
Christian Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 04. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mila´s flat

Příspěvek pro Mila Deutsch za Thu Feb 15, 2018 8:15 pm

Pustím se do mytí nádobí však moc toho stejně není. Jen dva talířky a ty jsou hned umyté. Ale ještě než stihnu talíře umýt si mě k sobě přitáhne a začne se lísat. Co to do něj sakra vjelo? Zatrne mi ve slabinách když se rozkrokem natiskne na můj zadeček. Nejraději bych se nachala vysadit na linku a ojet ale to kurva ne ...já se nenechám jen tak lehce oblbnout. Přestanu umývat nádobí a hbitě se otočím. Houbičku mokrou a od jaru mu mrsknu do obličeje. Nesahej na mě. Já tě moc dobře znám...děláš to jen proto aby jsi si něco dokázal. Vubec ti na mě nesejde a teď si hraješ na hodného manžílka. Jenže víš co ? Takhle jsi mě nachytal jednou podruhé už ti to neprojde. Zavrčím a praštím jej pěstí do hrudi. Po tom fitboxu mám docela páru ...dokonce mě překvapí jak se mu dokážu postavit. To je asi ta agrese co se ve mě za ty společné roky nahromadila.
avatar
Mila Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 10. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mila´s flat

Příspěvek pro Christian Deutsch za Thu Feb 15, 2018 8:52 pm

Snažím se jí nějak navodit, protože jsem prostě nadržený. Jenže ona ne a ne se dát. Ještě k tomu se otočí čelem ke mě, až na ní visím pohledem. Houbička od jaru skončí na mém obličeji. Mám chuť se znechuceně ušklíbnout. Natáhnu se po utěrce a utřu si ten kentus. Když do mě vrazí, tak trochu poodskočím, páru má dobrou. Ale no tak..takhle to není..pojď sem. Přitáhnu si jí zase zpět, pěkně tělo na tělo. Zhluboka se jí dívám do očí. Vím, že mě chceš, Milo...že toužíš po mých dotecích.. Sjedu jí rukama na zadek, který jí zmáčku. Po mých polibcích. Skloním se k jejím rtům a políbím jí. Stejně vím, že buď se chytne a nebo dostanu do huby. Jedno, nebo druhé, nic mezi tím. Držím si jí ale pevně u sebe. Moc dobře může cítit, jak jsem kvůli ní navoněný. Dokonce jí líbám tak, jak to měla vždy ráda. Měli jsme stanovené, co se tomu druhému líbí a podle toho jsme se chovali. Jinak by jsme asi jen tak neměli dvě děti. Ty musí z něčeho vzniknout. A jo, láska to byla. Do nějaké doby, než jsem si uvědomil, že se mi staví kámoš do pozoru při pohledu na mladé kočičky. Pak už to šlo všechno od desíti k pěti. Svým způsobem jsem Mile nechtěl nikdy ublížit, ale stalo se. Ženská je to dobrá, ale já si jí nezasloužím. Tuhle sračku bych jí nikdy nepřiznal nahlas.
avatar
Christian Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 04. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mila´s flat

Příspěvek pro Mila Deutsch za Thu Feb 15, 2018 9:24 pm

Jsem nasraná a zároveň jsem na měkko. Vždyť posledních pár měsíců jsem nemyslela na nic jiného než na to že chci aby se vše vrátilo zpátky do dob kdy jsme byli ještě šťastní. Jenže to asi nejde takhle na povel a teď když mám možnost si jej alespoň na chvíli užít tak nechci. I když do něj strčím stejně si mě přitáhne k sobě a začne mě líbat. Neoplácím mu to. Místo toho do něj začnu bušit jako rozzuřená lasička. Co si o sobě vubec myslí ? Že si sem nakráčí užije si a ahoj? No tak to teda ne. Nech mě na pokoji....Jaredovi by se tohle fakt nelíbilo. Je mi blbé takhle Jareda využít ale vím že to Chrise nasere a odejde. I když mě podváděl vždy byl strašně žárlivý a nikdo se na mě nesměl ani podívat.Jo...mám přítele...a víš co ? Je mnohem lepší než ty a to je mu 28... Jo cítím se trošičku vítězoslavně ale zároveň mám výčitky vůči Jaredovi.
avatar
Mila Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 10. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mila´s flat

Příspěvek pro Christian Deutsch za Thu Feb 15, 2018 10:29 pm

Líbám jí a držím si jí u sebe. Vzpírá se mi, což se mi svým způsobem líbí. Vždy byla bojovná. Odtáhnu se až po chvíli. Hned potom řekne jméno nějakého bastarda. Zamračím se. Dělá si prdel? Nadzvihnu obočí. Přítele? Nehraj tady na mě něco, Milo..Máš své zásady, s mladším by jsi nebyla..Takže nekaž tuhle chvilku a raději si to užij.. Držím si jí pevně u sebe. Ty....jsi prostě moje.. Zavrčím a úsměv mi z tváře odejde. Klidně, ať se to tomu Jaromovi nelíbí..Ví vůbec, že jsi vdaná? Pomalu s ní postupuji tak, že jí natlačím na zeď. Přitáhnu se k ní celým svým tělem. Ty víš, že mě chceš... Mluvím podmanivým hlasem. Přímo jí svádím. Snažím se vytáhnout své největší zbraně. Přece se mi nebude bránit donekonečna. Jestli ale ano, tak na to seru a raději si půjdu najít nějakou mladou roštěnku. Kdybych jen já jí provokoval, kolik toho mám. Jenže já to nedělám. Přišel jsem si prostě zašukat. A začínám být někde uvnitř fakt nasraný. Měla by si to dobře rozmyslet, protože pak prostě třísknu věcma a tohle už nikdy nedostane.
avatar
Christian Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 04. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mila´s flat

Příspěvek pro Mila Deutsch za Sat Feb 17, 2018 12:28 pm

Snažím se mu vymanit z objetí a polibky neoplácím. Sice bych tolik chtěla ale nemže si sem jen tak přijít a myslet si že mu hned vlezu do postele. Kdysi by to tak možná bylo ale konečně jsem začala mít i nějakou hrdost. Přestala jsem dělat to co chce a stala se víc nezávyslou. Proč bych ti lhala? Ty máš a každém prstu pět ženských a já si nemůžu najít přítele? Zavrčím a jednu mu vrazím když se mě i nadále dotýká. No a co že jsem vdaná? Stačí podepsat ty papíry na stole a už vdaná nebudu ...takže je podepiš a vypadni z mého bytu.Rozkřiknu se takovým způsobem že to musí slyšet i sousedi. Je mi jedno že teď jsem zazdila jakoukoli možnost společně vycházet. Nehledě na to že jsem chudáku Jaredovi pěkně zavařila. Ale tak nějak v hloubi duše si myslím že Christian to řešit nebude, určitě si jej nenajde a nebude ho vydírat. Tohle by kvůli mě už nedělal.
avatar
Mila Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 10. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mila´s flat

Příspěvek pro Christian Deutsch za Sat Feb 17, 2018 1:06 pm

Je úplně jiná, než jindy. Vždy se nechala svést a teď? Jako by to byla normálně uvažující žena. Pff, kam odešla ta zábava? Jsem znechucený, ale stále to nějak nevzdávám. Ne, Milo, nemůžeš. Stále jsi moje žena a nic se na tom nemění.. Zavrčím na ní a podívám se na papíry, které jsou na stole. To bych je nejdříve musel podepsat.. Vysměji se jí do obličeje. Pustím jí a posadím se na židli. Proč bych měl vypadnout? Můžeme si povídat..tak mi třeba řekni, má nejmilejší Milo, co asi na tobě 28 letý kluk vidí? Natočím hlavu na stranu. Jistě, nedostal jsem to, co jsem chtěl, takže budu nepříjemný a hnusný. Zná mě na to moc dobře. Navíc chci odejít, až uvidím, že má zase slzy v očích. To bude pro mě největší zadostiučinění, když je tak blbá a nechce mi dát. Nechci si totiž uvnitř přiznat, že jsem prohrál. Už mě nechce žena, kterou jsem měl jistou, kterou jsem miloval. Raději budu za hajzla a dále jí ubližovat, než si přiznat, že mi na ní stále ještě záleží.
avatar
Christian Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 04. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mila´s flat

Příspěvek pro Mila Deutsch za Sat Feb 17, 2018 6:31 pm

Zasměji se takovým tím smíchem plným hořkosti.Evidentně ve mě vidí víc než ty a to jsem mu nedala děti tak jako tobě. Nejraději bych ho konečně vylifrovala pryč. Proč jsem ho sem vůbec zvala? Kvůli nostalgii ? Nebo kvůli tomu že je to můj manžel? Jasně potřebovala jsem podepsat rozvodové papíry a k tomu asi nedojde. Ne...ne Christiane...tvoje žena nejsem od té doby co jsi mě veřejně ponížil a začal ses ukazovat se všema těma běhnama. Odhrnu si vlasy z čela. Místo toho abych tu před ním pochodovala jako nasraná lvice sednu si znaveně na postel a zavrtím hlavou.Proč to prostě nemůžeme ukončit jako dospělí lidé? K čemu ti je že jsme manželé když spolu nebydlíme a holky máš ty? Proč mě teda chceš držet ve svazku, který už dávno ztratil smysl? Zase mě začal urážet ...už jsem si docela zvykla že teď vytáhne věci které mě nejvíc bolí.Víš Christiane...to že ty už mě nechceš a chováš se jako debil neznamená že mě nechce někdo lepší než jsi ty.
avatar
Mila Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 10. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mila´s flat

Příspěvek pro Christian Deutsch za Sat Feb 17, 2018 7:05 pm

A kolikrát tě viděl? Už jste spolu spali? A i po tomhle všem v tobě vidí více? Natočím hlavu na stranu a upřeně jí sleduji. Vůbec jí to neulehčuji. Žárlím jak prase, nejraději bych něco roztřískal. Nejspíše to pak doma udělám. Ale tak, aby to holky neviděly. Neříkej jim tak..neznáš je. Upozorním jí vážným tónem. Nenávidím, když někdo někoho odsuzuje, aniž by toho dotyčného znal. Proč?..Protože jsi moje, Milo...od toho dne, co jsi řekla ano. Připomenu jí naši pohádkovou svatbu. Je to tak, nechci jí jen tak pustit. Pokud to totiž udělám, tak už to bude konečné. Což je na hovno. Začne se bránit a to mi na tváři vytvoří úsměv. Pomalu vstanu a přecházím k ní jako šelma. Nikdo lepší, než já není. To ty ale víš.. Olíznu si spodní ret. Jsem dost sebevědomý, hlavně v posteli. Přiblížím se až k ní, ruce dám vedle jejího těla a nakloním se až k jejím rtům. Můžeš si tady říkat, co chceš. Ale já vidím, že mě stále chceš...tvé tělo mi to dokazuje. Zajedu jí rukou přes krk dozadu do vlasů a pevně jí chytnu tak, že s tou hlavou nemůže hýbat. Rty mám těsně u těch jejích. Nějaký mladý cucák ti to nikdy nemůže udělat tak dobře, jako já..nepamatuješ si, jak moc jsi vždy vzdychala? Jak moc jsi to chtěla? A stále chceš..tak si to přiznej..
avatar
Christian Deutsch

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 04. 01. 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mila´s flat

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru