Bookshop New life

Goto down

Bookshop New life

Příspěvek pro Tom Hiddlestone za Sun Feb 11, 2018 5:39 pm

Tom Hiddlestone

Poèet pøíspìvkù : 5

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bookshop New life

Příspěvek pro Tom Hiddlestone za Sun Feb 11, 2018 5:47 pm

Miluji svoje knihkupectví. Otevřel jsem si ho už před pár lety. Jsem na něj pyšný, protože je doslova dokonalé. Zavedl jsem tady, aby se lidé cítili jako doma. Není to jen nějaký obchod, do kterého vejdete a pak na něj hned zapomenete. Právě naopak. Ke mě se vrací spokojení lidé. Aby se ke mě dostali, musí zdolat pár schodů, které mám tématicky sladěné. Pod schodami, kdyby se nevydali nahoru, ale šli rovně, tam je moje pracovna. Ještě pod ní je sklep, o kterém nikdo neví. Je to takové mé tajemství. Víte, já nejsem moc normální. Jsem psychopat, který se vyžívá v trápení žen. Jenže to nikdo neví, jen můj nejlepší kámoš Cillian, který není vůbec jiný.
Dnes jsem zase jako vždy v práci a procházím kolem regálů. Za pokladnou mám mladého učně, který sháněl brigádu. Proč ne? Mít tady ženskou by nevěstilo nic dobrého, odlákávala by mě od práce. Pamatuji na tu minulou, šukal jsem jí mezi regálama.. Právě zařazuji nové knihy a věnuji se tomu s vášní. Občas se zakecám s nějakým zákazníkem. Spoustu lidí mě tu zná a vyloženě se sem vrací jen díky mě. Na nose mám samozřejmě brýle, jako správný knihomol.
Tom Hiddlestone

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kat Dannings za Mon Feb 12, 2018 5:20 pm

Londýn je můj domov už od narození, proto se tu perfektně vyznám a znám i taková místa jako je knihkupectví v jedné z nejzapadlejších uliček Londýna. Chodím tam poměrně často. Dokonce se od vidění znám i s majitelem ale zatím jsme spolu nijak extra nemluvili až do dnes. Chystám se jej totiž zeptat na brigádu nebo práci na HPP. Nedávno jsem totiž skončila v práci a zatím se mi nic nepodařilo najít. Byla jsem korektorka textů v jedné z menších společností, která teď kvůli ekonomické krizi zkrachovala. Neoblékla jsem se nijak extra zkrátka jen džíny, triko a sáčko aby mi nebyla zima. Vzhledem k tomu že jsem od jakživa pracovala s knihami věřím že bych mohla být přínosem. Na nohou mám zase vysoké podpatky, které klapou na dřevěné podlaze když vejdu dovnitř. V ruce držím životopis a rozhlížím se kde zahlédnu šéfa ale nikde ho tu nevidím. Proto zamířím k pokladně kde stojí mladý klučík. Ahoj ...mohl by jsi předat svému šéfovi můj žživotopis? otážu se a aniž bych čekala na odpověď strčím jej klučinovy do ruky s úsměvem od ucha k uchu.
Kat Dannings

Poèet pøíspìvkù : 3

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Tom Hiddlestone za Mon Feb 12, 2018 6:30 pm

Poberu pár knih, které se mi už nějakou dobu neprodávají. Na ty budu muset udělat vratku. Mé knihkupectví není tak velké, abych si tady dovolil mít sebevědtší brak. Někdy se mi Cillian směje, že na to, že jsem největší úchyl dob, tak se starám dobře o svojí práci. Na oplátku si pak z něj dělám prdel já, že on je vzorný učitel. Nemáme si prostě co závidět. Oba děláme přes den práci a v noci mučíme. Nejedna holčička už pod našima rukama brečela a prosila o život. Většinou si vybíráme takové, které už nikomu nebudou chybět. Nikdy po nich nebylo pátrání a my jsme tak mohli naši práci dotáhnout do konce. Knihy zanesu do skladu a vracím se zpět na plac. Už z dálky si všimnu holky, která sem chodí poměrně často. Vždy se rád dívám na její zadek no a kozy. Je skvělá. Dokážu si představit, co by asi v posteli dokázala. Nejvíce mě lákají ty její plné rty. Mmm. Zdravím...to bude nejspíše pro mě. Zaslechnu z dálky jejich rozhovor a vezmu si papíry od brigádníka. Ten je červený jak rajče. Bože, ještě, že se umím ovládat. Přece jen nejsem vystříkaný puberťák. I když ta její prdel.. Tak co si rovnou dát pohovor? Ukážu jí rukou, kam má jít. Vedu si jí do své kanceláře. Posaďte se.. Odsunu jí židličku a pak si sednu naproti ní. Tak co by jste mi o sobě řekla? Zkuste mě zaujmout, proč právě vy jste ta vhodná osoba pro tohle zaměstnání? Opřu se křeslo a upřeně jí sleduji.
Tom Hiddlestone

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kat Dannings za Mon Feb 12, 2018 7:19 pm

Zrovna se chci přesunout k regálům s knihami abych si nějaké nové pokoupila jenže to nestihnu. Zarazí mě zdejší Boss. Bez okolků přiznávám že je k sežrání, kolikrát jsem mu koukala na zadek a představovala si jak si mě opře o stůl a pěkně mi to udělá. Zlehka si olíznu rty a přikývnu. Tak pojďme na to. Němůžu si pomoc ale pořád se usmívám. Posadím se na židli a přehodím si nohu přes nohu. Vzhledem k tomu že jsem korektorka beleteristických knih a trochu fušuji i do překladatelství je dost možné že tu máte některou z knih co jsem překládala. Každopádně se vyznám v novinkách i v klasice a umím i s naskladňovacím systémem Datec real solution. Vyjmenuju takové ty největší klady. Mám i řidičák takže můžu cokoli přivést a odvést. A i díky řidičáku a autu jsem dost flexibilní a nemám problém přijet kdykoli. Svléknu si sáčko a lehce se předkloním.Tak co myslíte?
Kat Dannings

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Tom Hiddlestone za Mon Feb 12, 2018 8:47 pm

Nezalekla se, ani trochu. S odhodláním se vydala ke mě do kanceláře a posadila se, jako by jí to skoro patřilo. Líbí se mi tohle jednání, je sebevědomá a správná. První žena, která mě vážně zaujala a přemýšlím o ní jinak, než jak by jí bolelo, kdybych jí mučil. Jak romantické. Pobídnu jí, aby mi o sobě něco řekla. Spokojeně se usmívám. Tak to máte výborný životopis. Myslím, že právě někoho takového tady potřebuji.. Potřebuji ti totiž vyšukávat mozek z hlavy. Nechám si tě pěkně opřenou o poličky, nebo budeš klekávat pod stolem. Já už si to nějak zařídím. Samozřejmě, že mi neuniklo, jak se vyslékla a předklonila. Sama to chce, chce mě! Touží po mě. Jde jí to vidět v očích. Chce, abych se do ní zamiloval, abych se o ní staral. Přímo mě vybízí. Jak bych jen mohl odolat? Mohla by jste začít třeba..příští pondělí? Jelikož je to už jen pár dní a ještě je potřeba udělat nějaké papírování, tak si myslím, že je to právě akorát. Potřebuji tady vyplnit pár papírů.. Podám jí různé dotazníky a věci, co musí podepsat. Tak se samozřejmě i dozvím, jak se jmenuje, kde bydlí, vše osobní. Jak já miluji tuhle práci.
Tom Hiddlestone

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kat Dannings za Tue Feb 13, 2018 5:26 pm

Sedím u něj v kanclu a vyjmenovávám mu vše co umím a na co mám kvalifikaci. Není toho zrovna málo. A vypadá to že jsem jej zaujala. Přinejmenším jako nová zaměstnankyně. Celou dobu sleduji jeho chování. Je rozhodný a každý pohyb má dopředu promyšlený. Je jako dokonalý prototyp podivného knihkupce. Ostatně kdo se dobrovolně zahrabe mezi knihami aniž by je nemiloval. Jakmile je jasné že práci mám v kapse spokojeně se zaculím. Ne že bych na tváři neměla pořád úsměv ale tenhle je tak trochu vítězoslavný. Projdu jeden papír po druhém. Můžu začít prakticky okamžitě takže je na Vás kdy si mě povoláte. Zamyšleně si pročtu ještě předtím než cokoli vyplním nebo podepíšu. Vypadá to že je vše ok takže na pár papírů vypíšu své kontaktní údaje s adresou a pár dalších nezbytností než okraje papíru ozdobím autogramem. Takže je to vše ? Zvednu očí od papírů, které mu přesunu na jeho stranu stolu.
Kat Dannings

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Tom Hiddlestone za Tue Feb 13, 2018 6:03 pm

Posunu před ní papíry, aby je mohla vyplnit. Už se těším, až uvidím, kde bydlí. Třeba kolem bude dost prostoru, abych jí mohl špehovat. Její vlasy se krásně lesknout. Dokážu si představit, jak do nich zajíždím rukou. Jak asi zní její vzdychání? Jednou bude rozhodně vzdychat mé jméno. Už teď vidím, jak mě chce. Každý její pohyb tomu jen dodává na pravdě. Pousměji se, když je tak moc akční. Potřebuji ty papíry odeslat na schválení úřadům. Takže pondělí. Uzavřu to, aby si zase nemyslela. Nesmím před ní vypadat jako nějaký vystříkaný puberťák. Ale rád bych se vystříkal do ní. To také bude. Je to pro dnešek vše. Vstanu a udělám krok k ní. Natáhnu k ní rovnou ruku a potřesu si s ní. Má tak jemnou a hebkou pokožku. Toužím po ní přejet rty, nebo jazykem. Nebo co kdybych se do ní zakousnul? Jak krásně by její kůže zůstala červená. Pomalu otevřu dveře, aby mohla vyjít. Mějte se, Katherine Rozloučím se s ní a jdu si za svojí prací.
Tom Hiddlestone

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: